Cittaslow wandelkaart voor alle inwoners

Heeft u ‘m al gekregen, de nieuwe Cittaslow wandelkaart? U ontvangt de wandelkaart deze week in de brievenbus!

Geplaatst op woensdag 12 mei 2021

De gemeente Vaals is dit jaar 10 jaar Cittaslow. Maar hoe kun je nou het beste zien waarom onze gemeente Cittaslow is? Door er te voet op uit te gaan! Want als je door onze gemeente wandelt kom je allerlei kenmerken van Cittaslow tegen. Zoals hoe we omgaan met onze leefomgeving, het landschap, streekproducten, gastvrijheid en cultuurhistorie.

Daarom hebben we een speciale Cittaslow wandelkaart gemaakt. Hierop staan vier afwisselende wandelroutes van verschillende lengtes. Rond(je) Vols (5,5 km), Rond(je) Lemieësj (8 km), Rond(je) Viele (13 km) en Rondje jemèngde (25 km) nemen u mee langs de parels van onze gemeente en laten u (her)ontdekken hoe mooi en veelzijdig onze gemeente is.

Bent u nieuwsgierig waarom de gemeente Vaals eigenlijk Cittaslow is? Lees dan de voorkant van de kaart. Hier staat precies op hoe wij, u dus ook, Cittaslow vorm geven in onze gemeente. Ook maakt u via de kaart kennis met onze Cittaslow ambassadeurs.

Wij zijn benieuwd naar uw reactie! Mail ons gerust naar cittaslow@vaals.nl.

Gemeenteraadsleden, wethouders en de burgemeester gingen alvast op pad om het ‘Rondje jemèngde’ te lopen. In het filmpje ziet u alvast een voorproefje van wat u te wachten staat als u een van de Cittaslow wandelingen gaat lopen